بازگشت به صفحه اصلی

درباره آزمایشگاه

آزمایشگاه نوین از سال 1383 تاسیس و هم اکنون به عنوان یکی از آزمایشگاه های مرجع ایران در شهر قم مشغول به فعالیت و خدمات رسانی می باشد.

به عنوان یک مرکز آزمایشگاه تخصصی با سابقه نزدیک به 19 سال یارای پزشکان در تشخیص اولیه بیماری ها و پیگیری درمان بوده و در این مدت با گسترش و ارتقای کمی وکیفی خدمات خود بر آن بوده است تا گامی موثر در جهت بهبود سلامت استان قم بر دارد.حاصل فعالیت های پژوهشی نگارش و چاپ چندین مقالات علمی می باشد.آزمایشگاه نوین همواره با استفاده از دانش روز و بهره گیری از تجهیزات نوین برای بهبود کیفیت خدمات کوشیده است.

بیشتر درباره نوین بدانید...

آزمایشگاه نوین در بلوار جمهوری خیابان محمونژاد و در ساختمان شهر پزشکان  طبقه دوم واقع شده . دارای بخش های معمول آزمایشگاه و بخش های تخصصی متعددی می باشد شامل: بخش پذیرش و جوابدهی، نمونه گیری، جداسازی نمونه، ارسالی، بیوشیمی خون و ادرار، انگل شناسی، هورمون، خون شناسی، انعقاد، ایمونولوژی، الکتروفورز، میکرب شناسی روتین و سل، قارچ شناسی، ویروس شناسی، اداری، مالی، خدماتی و تضمین کیفیت می باشد.

پزشکان آزمایشگاه نوین

دکتر علیرضا رحیمی

موسس و مسئول فنی آزمایشگاه پزشکی نوین واقع در شهر قم 

 عضو انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی ایران ازسال 1373

ریاست انجمن  آزمایشگاه های  تشخیص طبی استان قم  ازسال 1393

خط مشی کیفیت آزمایشگاه

مأموریت

آزمایشگاه نوین با سالها فعالیت، خدمات آزمایشگاهی بالینی قابل اعتمادی را با رعایت اصول علمی و اخلاقی و احترام به حقوق مراجعان و پزشکان و سازمانهای طرف قرارداد در جهت کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماریها، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی ارائه می دهد.

چشم انداز

ما مصمم به دستیابی به جایگاه برتر در بین آزمایشگاههای تشخیص طبی کشور بوده و با رعایت اصول سرعت، دقت، صحت و اطمینان در ارائه خدمات، توانمندی های فنی و عملکردی خود را تا سطح آزمایشگاههای معتبر بین المللی ارتقاء خواهیم دادو انتخاب اول بیماران، پزشکان و کارکنان در استان خواهیم بود.

ارزش ها

آزمایشگاه نوین به رعایت و ترویج ارزشهای والای اخلاقی و حرفه ای متعهد است. ما برای دستیابی به تعالی در تمام فعالیت هایمان تلاش می کنیم. آزمایشگاه ما بر پایه ارزشهای زیر بنا شده است: احترام، اعتماد و اعتبار یعنی: احترام به حقوق ذینفعان، جلب اعتماد جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی

آشنایی با محیط آزمایشگاه و تجهیزات